Бізнес-форум національної ідентичності ЧАС ДІЯТИ! UA

Делегація Баришівської селищної ради в складі секретаря Олександра Ільченка, керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету Крістіни Дорофеєвої, начальника управління фінансів та економічного розвитку Віталія Гордієнка, начальника відділу економічного розвитку та залучення інвестицій Інни Луференко стали учасниками Бізнес-форуму національної ідентичності ЧАС ДІЯТИ! UA від Благодійного фонду Фонд “МХП-Громаді”, що розпочався 17 травня в музеї просто неба у Пирогові.

Для учасників заходу працювали фахові спікери: ТОП-менеджери українського бізнесу, стратеги, визнані експерти своєї галузі.

Учасники Форусу мали можливість започаткувати бізнес-знайомства задля розвитку бізнесу/проекту/громади.

В перший день цікавою виявилася панельна дискусія “Національна ідентичність в ДНК українського бізнесу: нова нормальність” та “Культура VS Війна”, презентація виставки “Культура VS Війна”.