Впровадження якісних соціальних послуг

17 травня 2024 року у м. Бровари відбувся захід з обміну досвідом з головами територіальних громад Київської області «Впровадження якісних соціальних послуг в Броварській міській територіальній громаді», участь у якому взяла Марина Каранда-Василяка, директор Центру соціальних служб та Іван Кутовий, директор КЗ «Баришівський селищний Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Баришівської селищної ради».

Під час заходу учасники обговорили варіанти рішень проблем та питань, які виникають перед місцевим самоврядуванням у сфері впровадження якісних соціальних послуг у територіальних громадах та ознайомилися з досвідом роботи комунальних надавачів соціальних послуг, а саме: відділення медико-соціальної допомоги, стаціонарного відділення Броварського міського територіального центру соціального обслуговування, Міського центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Броварської міської ради та Центру трудової та соціальної адаптації Перспектива 21.3. А також, вивчали досвід та відвідали «БО Київське обласне відділення «Благодійний фонд «СОС Дитяче Містечко».