Баришівщина продовжує виховувати чемпіонів!

На стадіоні «Прогрес» (Баришівка) відбувся перший дитячий турнір із футболу, присвячений видатним тренерам і футболістам – Скриннику Миколі Яковичу та Куриленку Віктору Івановичу.

Турнір був організованний за підтримки БФ «Лівобережна Київщина», засновником якого є народний депутат України Павло Різаненко.

«Вітаю юних учасників турніру пам‘яті Скринника і Куриленка. Це ті люди, які зробили дуже вагомий внесок в розвиток футболу, в популяризацію спорту на Київщині й у Баришівському районі зокрема. Виховали багато спортсменів. Ваші тренери також виховані цими людьми.Футбол у цьому районі дуже популярний вид спорту. Ми бачимо, що і «Авангард. Бзів» виборов Кубок України серед аматорів. Це вагомий результат. Я хотів би побажати юним спортсменам не менших досягнень у майбутньому. Також відомо, що кілька тижнів тому було здобуто серйозну перемогу в українському футболі – збірна України до 20 років стала чемпіоном світу. Упевнений, що ті, хто підтримує вас – батьки, тренери, – вірять, що в майбутньому ви станете чемпіонами світу серед дорослих», – побажав у вітальному слові спортсменам Павло Різаненко.

У змаганнях взяли участь шість команд Київщини. Перемога – за Баришівкою!