21-го вересня 2019 року на Меморіалі Слави (смт Баришівка), пройшов мітинг

На заході були присутні представники райдержадміністрації, районної ради та органів місцевого самоврядування, представники організацій та установ, запрошені гості, ветерани війни району: Другої світової, афганці, АТО, молодь і жителі громади.

“Ніхто не забутий, на попіл ніхто не згорів: солдатські портрети на вибитих крилах пливуть.

І доки є пам’ять в людей і живуть матері,

Допоки й сини, що спіткнулись об кулі живуть. “

Слава і честь учасникам бойових дій, які свого часу відстояли незалежність нашої Батьківщини.

З нагоди річниці визволення Баришівського району в усіх населених пунктах нашої громади покладені квіти до Меморіалів Слави, братських могил, могли героїв, загиблих на територіях інших держав, героїв Чорнобиля, в зоні антитерористичного операції, до пам’ятника Атакуючому солдату в селі Борщів.

Хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих за свободу і незалежність нашої держави, схиливши голови перед світлою пам’яттю тих, хто не повернувся в роки війни.

Перед громадою виступив голова районної ради Володимир Гуменюк та селищний голова Олександр Вареніченко.

“В мирі діти мають жити

І свій край рідний любити.

Українському народу гідність, слава і свобода! “