Екскурсії у колі однокласників для дітей здаються великими пригодами, спогади про які, разом зі світлинами, залишаться на все життя

Екскурсія – це подорож і значна складова навчального процесу освітніх закладів Баришівської громади. Екскурсія надає можливість учням набути досвід поза межами класних та шкільних приміщень. Коли учні виходять за межі класу, вони зустрічаються з реальним світом й мають можливість пов’язати те, що вони вивчають у класі, з навколишньою дійсністю.

Під час екскурсії діти мають можливість набути новий досвід і довідатися та засвоїти подробиці навколишнього світу, природи, культури та історії. Вони можуть скористатися інструментами, об’єктами та середовищами, які недоступні в класних приміщеннях.

А як хвилюються здобувачі освіти перед екскурсією від очікування  нових вражень.

Незабаром осінні канікули  педагоги і батьки школярів замислюються над тим, як проведуть їх діти. На зміну традиційному відвідуванню гуртків та бабусь прийшли захоплюючі і цікаві поїздки по території України, які з кожним роком отримують все більшого розголосу.

Тож поки діти готуються до поїздок, маємо змогу подивитися на цікаві фото здобувачів освіти, які вже розпочали свій екскурсійно-навчальний рік…