15 березня 2019 року відбулося засідання виконавчого комітету Баришівської селищної ради на якому були розглянуті слідуючі питанння:

1. Про затвердження Інструкції з діловодства у виконавчих органах Баришівської селищної ради.

Доповідач : Нестерова О.М., керуюча справами ( секретар ) виконкому

1. Про затвердження Номенклатури справ Баришівської селищної ради на 2019 рік.

Доповідач : Нестерова О.М., керуюча справами ( секретар ) виконкому

1. Про затвердження посадових інструкцій заступників селищного голови, керуючого справами виконавчого комітету та керівників структурних підрозділів апарату виконавчого комітету Баришівської селищної ради .

Доповідач : Нестерова О.М., керуюча справами ( секретар ) виконкому

1. Про затвердження Посадової інструкції діловода старостинського округу Баришівської селищної ради.

Доповідач : Нестерова О.М., керуюча справами ( секретар ) виконкому

1. Про затвердження переліку закладів культури базової мережі Баришівської селищної ради.

Доповідач : Бабич Л.М. – начальник відділу культури та туризму апарату виконавчого комітету Баришівської селищної ради

1. Про стан роботи дільничних інспекторів у сфері охорони громадського порядку, проведення профілактичної роботи серед населення та стан злочинності на території населених пунктів громади.

Доповідач :Куленко С.А. – начальник Баришівського відділення поліції, полковник поліції

1. Про затвердження переліку посадових осіб, які уповноважені складати протоколи про адміністративні правопорушення.

Доповідач: Солоніна І.С. – головний спеціаліст відділу комунальної власності,   житлово-комунального господарства та благоустрою

1. Про затвердження складу комісії з питань транспорту та безпеки дорожнього руху.

Доповідач : Шовть Ю.А. -заступник селищного голови з питань благоустрою та ЖКГ

1. Про затвердження Програми благоустрою, озеленення та санітарної очистки території Баришівської селищної ради на 2019 рік.

Доповідач : Шовть Ю.А. -заступник селищного голови з питань благоустрою та ЖКГ

1. Про затвердження складу комісії з питань контролю за виконанням Правил благоустрою та обстеження зелених насаджень.

Доповідач : Шовть Ю.А. -заступник селищного голови з питань благоустрою та ЖКГ

1. Про заходи щодо запобігання на території ради пожеж, загибелі та травмування людей.

Доповідач : Шовть Ю.А. -заступник селищного голови з питань благоустрою та ЖКГ

1. Про заходи виконкому селищної ради по підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та дощових паводків на території ради в 2019 році.

Доповідач : Шовть Ю.А. -заступник селищного голови з питань благоустрою та ЖКГ

1. Про затвердження заходів щодо попередження загорання торф’яників, трав’яного настилу на території ради .

1. Про затвердження зведеної квартирної черги Баришівської селищної ради

станом на 01.01.2019. .

Доповідач :Савченко А. В., спеціаліста загального відділу апарату виконавчого комітету селищної ради

1. Про пайову участь у розвитку інфраструктури Баришівської селищної ради СТОВ „Старинська птахофабрика” .

Доповідач : Івченко Н. М., начальника відділу архітектури, містобудування та земельних ресурсів селищної ради

1. Про впорядкування адрес земельних ділянок та житлових будинків.

16.1.Про впорядкування адреси житлового  будинку та земельної ділянки гр. Булах О.А. та Кондратенку Ю.П..

16.2.Про впорядкування адреси земельної ділянки, яка належить Терлецькій І.А.

16.3. Про впорядкування адреси частини житлового будинку ділянку, який належить покійній гр.Гембі М.Д. .

16.4. Про присвоєння адреси об’єктам незавершеного будівництва державної власності .

1. Розгляд заяв .

17.1.       Про надання матеріальної допомоги на поховання.

17.2.       Про   надання   згоди   на  розміщення зовнішньої реклами гр. Шинкаруку С.М..

17.3.       Про надання згоди на знесення зелених насаджень  по вул. Голосіївська в с. Паришків.

17.4.       Про надання згоди гр. Воропаєву Ю.І.  на знесення зелених насаджень .

17.5.       Про надання згоди гр. Бодак А.П. на знесення зелених насаджень .

17.6.       Про надання згоди гр. Дем’яненку С.І. на знесення зелених насаджень

Доповідач: Солоніна І.С. – головний спеціаліст відділу комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою

17.7.       Про взяття на облік для надання житла гр. Бишовця Ю.О.

17.8.       Про взяття на облік для надання житла гр. Подколзиної О.Г.

17.9.       Про відмову гр. Богдану С.І. у взяття на облік для надання житла .

17.10.     Про відмову гр. Басалаєву В.В. у взяття на облік для надання житла .

17.11.  Про закріплення права користування житловим приміщенням за  малолітніми Плонською Р.О., 06.10.2017 р.н. та Плонським Д.О., 30.03.2015 р.н..

17.12.Про надання згоди на направлення Кулик К.В. та Кулик Н.І.  до психоневрологічного інтернату.

17.13.Про розгляд пропозиції щодо створення підприємства з комунальною  часткою власності.

1. Різне.