Зустріч з жителем села Сергієм Вікторовичем Левенцем, присвячена Дню українського добровольця «14 березня – День українського добровольця»

12 березня 2019 року в бібліотеці с. Волошинівка відбулася зустріч з жителем села Сергієм Вікторовичем Левенцем. За покликанням душі – волонтер.

На зустріч прийшли учні 6-го класу Волошинівського НВК ім. Руслана Лужевського разом з учителем Рудницькою Василиною Василівною. Захід розпочала бібліотекар Марченко М.Г. з розповіді про те, як добровольці відстоювали на барикадах Майдану бажання українців жити у заможній, незалежній країні, а Україну хочуть бачити в майбутньому в Євросоюзі. Українці підтвердили свій статус незалежності, але за це заплатили дорогою ціною. Саме тоді з`явилась у нас Небесна Сотня.

Відразу після Майдану почалась війна на Сході України. І знову добровольці з усіх регіонів пішли на фронт. Перша сотня, яка відправилась на фронт, була створена саме з цих добровольців.

З захопленням присутні слухали Сергія Вікторовича. Вони разом з дружиною працюють у Київському військовому шпиталі, якому виповнилось 267 років. На території діють 22 відділення, в яких солдатів лікують досвідчені лікарі. Вони працюють без вихідних, до 20 годин  на добу. Вражають мужністю солдати. Багато з них мріють після одужання повернутись знову на фронт.

Сергій Вікторович сказав, що у нього завжди є бажання допомогти солдату. Коли побачиш блиск в очах хворого, на душі відразу стає радісно.

Читачі нашої бібліотеки зібрали книги українських та зарубіжних письменників та передали їх солдатам.

Василина Василівна передала малюнки дітей і два колективні листи від учнів школи і громади села з побажаннями якнайшвидшого одужання і закінчення війни.

Захід підготували  директор БК Івченко Т.В. та бібліотекар Марченко М.Г.

Директор  БК с. Волошинівка,Т.В.Івченко