17 березня 2019 року в культурно-мистецькому центрі Баришівської селищної ради пройшов Обласний академічний концерт в рамках обласного фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Дебют» за участю 13 мистецьких закладів (понад 60 учасників), учнів дитячих музичних шкіл та шкіл естетичного виховання Лівобережної Київщини.

Баришівську громаду представляли вихованці Баришівської дитячої музичної школи в номінації «естрадний вокал» – Ауріка Кононець та Олександра Задорожня (викладач – Н.О.Деркачевська), Дарина Божко (викладач – В.Г.Кулик), в номінації «інструментальне мистецтво» – Назар Лук’яненко (саксофон), Ліана Парубоча – кларнет (викладач – М. Л. Парубочий. )

Щиро вдячні організаторам, викладачам та учасникам конкурсу!