Поліція переходить у посилений режим роботи під час святкових вихідних

Поліція Баришівського району працює у посиленому варіанті несення служби для підтримання публічного порядку, а також попередження небезпечних ситуацій під час проведення запланованих масових заходів. 27 червня в смт.Баришівка урочистою ходою вулицями селища пройшлися понад 60 випускників Баришівських шкіл Правопорядок забезпечували 15 поліцейських у складі піших та автопатрулів. Інспектори з ювенальної превенції Баришівського ВП також забезпечували охорону публічного порядку під час випускних вечорів. Їх завданнями є організація безпеки учасників дорожнього руху, запобігання крадіжкам та грабежам у громадських місцях, недопущення проявів хуліганств, розпиття спиртного та інших можливих правопорушень.

Особлива увага поліцейських спрямована на припинення порушень публічного порядку провокативного характеру у місцях проведення масових заходів, на виявлення підозрілих предметів, що можуть становити суспільну загрозу тощо.