Засідання «Круглого столу» з нагоди відзначення 23-ї річниці Дня Конституції України та Дня Молоді

27 червня 2019 року у малій залі райдержадміністрації виконуючою обов’язки начальника відділу культури Баришівської райдержадміністрації М.В. Вірич було проведено засідання «круглого столу» з нагоди святкування 23-ї річниці Дня Конституції України та Дня Молоді на тему: «Участь молоді в сучасному політичному житті держави».

В засіданні «круглого столу» взяли участь заступник голови Баришівської райдержадміністрації – В.М. Гордієнко, голова Баришівської селищної ради – О.П. Вареніченко, заступник голови Баришівської селищної ради –Ж.В. Данчук, керівник апарату Баришівської райдержадміністрації – Т.О. Брилюк, начальник відділу культури та туризму Баришівської селищної ради –Л.М. Бабич, редактор «Баришівського вісника» голова молодіжної громадської ради при Баришівській райдержадміністрації – А.О. Басенко, вчитель історії ЗОШ І-ІІІ ступеня ім. М. Зерова – А.О. Михайленко та представники працюючої молоді.

З вітальним словом до учасників засідання звернулися заступник голови Баришівської райдержадміністрації – В.М. Гордієнко, голова Баришівської селищної ради – О.П. Вареніченко та вручили подяки голови Баришівської райдержадміністрації з нагоди святкування 23-річниці Дня Конституції за сумлінне виконання посадових обов’язків, активну життєву позицію та високі моральні якості: Батюк Любов Іванівні – секретарю Яблунівської сільської ради, Тихій Парасковії Олександрівні – директору будинку культури с. Семенівка Баришівського району, Куземчак Аллі Дмитрівні – головному спеціалісту з методичної роботи відділу культури та туризму Баришівської селищної ради, Бруханській Світлані Лаврентіївні – спеціалісту військово-облікового столу загального відділу апарату виконавчого комітету Баришівської селищної ради, Савченко Аліні Віталіївні – головному спеціалісту загального відділу апарату комітету селищної ради, Рябченко Світлані Віталіївні – завідуючій сектором реєстрації місця проживання та перебування фізичних осіб, Михайленку Артему Олександровичу – вчителю історії Баришівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М.Зерова.

В ході засідання «круглого столу» А. Михайленко – вчитель історії Баришівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М.Зерова розповів учасникам про історичні події та історичних діячів, які відіграли важливу роль у прийнятті Конституції незалежної держави – України. Співзасновник громадської організації «Екологія та соціальний захист», голова громадської ради при Баришівській райдержадміністрації  –  Новіцька Л.Я. презентувала збірку наукових праць «Діяльність продюсера в культурно – мистецькому просторі ХХІ століття: дискурси і дискусії», в якій опублікована її стаття «Роль молодіжних організацій у розбудові сучасного суспільства» де зазначила, що «Молодь є соціальною групою, котра найшвидше пристосовується до інновацій та нездатна терпіти несправедливість. Від стану і розвитку молодіжних організацій певною мірою і залежить рівень розвитку усього суспільства. Саме тому молодіжний рух надзвичайно важливий для життєдіяльності держави».