Разом з SURGe Project продовжуємо рухатися до оновленої Стратегії розвитку Баришівської селищної територіальної громади

27 вересня відбулося друге засідання стратегічного комітету Баришівської селищної ради.

Разом з експерткою зі стратегічного планування Іриною СТОРОНЯНСЬКОЮ розглянули ряд важливих питань, без яких стратегія і розвиток неможливий, а саме:

• обговорили  стратегічне бачення розвитку громади та результати СВОТ-аналізу;
  • погодили оновлені цілі та завдання – актуалізували ДЕРЕВО ЦІЛЕЙ розвитку громади;
  • сформували проектні ідеї до Плану заходів з реалізації Стратегії;
  • ознайомилися з формою проєктних заявок;
  • обговорили подальші кроки та завдання зі стратегічного планування.

Нагадаємо, що експертну підтримку громади в ході розробки Стратегії та Плану заходів надає ініціатива «Інклюзивне відновлення за лідерства громад» (CLIR), що фінансується Урядом Канади та впроваджується компанією Alinea International.