Гості з Польщі. Знайомство з громадою

Робота Баришівської селищної ради та особисто Олександра Ільченка спрямована на системне розширення міжнародного співробітництва з країнами Європейського Союзу, зокрема Польщі.

В рамках поглиблення співпраці та зміцнення дружніх відносин між нашими країнами Баришівська громада прийняла офіційну польську делегацію.

Зустріч з паном Едвардом відбулась в дружній продуктивній атмосфері. Обговорили перспективи розвитку можливих спільних проектів.

Секретар селищної ради Олександр Ільченко підкреслив важливість співпраці на місцевому рівні, адже це є запорукою зміцнення відносин між країнами на державному рівні!

Гості відвідали Центр позашкільної роботи “Мрія” Баришівської селищної ради, ознайомилися з виробництвом на ТОВ “Метало Гальва Україна”, ТОВ “Lago Factory”.

Відвідали підопічних Центру соціального обслуговування в с. Перемога та затишну «Білу хатку» Олени Бойко.