Стратегія розвитку громади. Робота продовжується

В актовій залі Баришівської селищної ради під головуванням секретаря селищної ради Олександра Ільченка відбулось розширене засідання робочої групи з актуалізації Стратегії розвитку Баришівської ТГ.

Варто зазначити, що наша громада – одна лише з 4 громад Київської області серед 69 (!), яка потрапила в цей проєкт.

Разом зі експерткою зі стратегічного планування ініціативи CLIR SURGe Project Іриною Сторонянською, котра презентувала результати оцінки потреб громади, члени стратегічного комітету обговорили їх, виявили сильні та слабкі сторони громади, можливості і загрози розвитку.

Щоб підготувати такий детальний аналіз громади у вигляді презентації, попередньо було проведено опитування жителів громади та вивчення статистичних даних.

Підсумували роботу загальним обговоренням стратегічного бачення громади і плануванням подальших кроків.

Детальніше ви можете ознайомитись за посиланням