Реабілітаційний центр: нові можливості для відновлення

26 липня 2024 року на території нашої громади відбулася важлива робоча зустріч, присвячена планам будівництва реабілітаційного центру. У зустрічі під головуванням секретаря селищної ради Олександра Ільченка взяли участь представники Міжнародної Торгової палати України з питань відбудови України, комунальних підприємств та представники відповідних управлінь та відділів селищної ради.

В ході обговорення для будівництва реабілітаційного центру було обрано зручне місце в центрі селища з гарною транспортною доступністю, проговорені джерела фінансування та інвестиції від спонсорів.

Реалізація вказаного проекту має на меті забезпечити якісну допомогу військовослужбовцям та жителям громади, які потребують психологічної та фізичної реабілітації.