Похід до цирку – найкращий подарунок дитині

Цирк – дивовижне місце, у якому панує позитивна атмосфера, магія, почуття гумору та сміливості.

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей за ініціативи ДП «Дирекція пересувних колективів України» в особі головного адміністратора Цирку «Мрія» Віталія Кримського  діти соціально-незахищених категорій 31 травня  безкоштовно відвідали феєричне циркове шоу, яке відбулося в культурно-мистецькому центрі Баришівки.

27 хлопчиків та дівчаток з сімей пільгових категорій взяли участь в перегляді циркового шоу.

Завдяки насиченій програмі та позитивній атмосфері цирку дітлахи отримали незабутні емоції потужний заряд енергії та настрою, веселощі та захоплення, а спогади у їх пам’яті залишаться ще довго.

Висловлюємо щиру вдячність організаторам циркового шоу за надану можливість дітям отримати позитивні емоції та масу вражень. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх час, Ви даруєте не просто радість дітям, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

Інф. Служби у справах дітей та сім’ї