Митці Баришівщини для дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Напередодні свята в Центр позашкільної роботи “Мрія” Баришівської селищної ради фахівці Центру соціальних служб (директор Марина Василяка) разом із майстринею художницею-аматоркою з Власівки Заїрою Гугушаївною Коваленко (кер. творчого любительського об’єднання митців Баришівщини «Білий квадрат») організували майстер-клас до Дня захисту дітей.

Діти виготовляли панно з мішковини «Виноградна лоза». Такі майстер-класи допомагають занурити дітей у творчість, а отже хоч на трішки відволікти від того, що відбувається навколо.

Зі святом дітей привітав заступник голови Баришівська селищна рада Єгор Гарбуз та разом з представницею Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України Оленою Квіткою вручили їм рюкзачки зі смаколиками та Соса-соІа.

Дякуємо всім, хто докладає зусиль, аби діти почувалися захищеними сьогодні, попри будь-які обставини, та мали в майбутньому теплі спогади про своє дитинство. Дякуємо ЗСУ за кожен новий день!!!

Інф. Центру соціальних служб