Шановні лікарі, фельдшери, медичні сестри, фармацевти, усі працівники системи охорони здоров’я Баришівської громади!

На передодні Вашого професійного свята – Дня Медичного працівника хочемо  висловити щиру подяку за Вашу працю, врятовані життя, за повернуте пацієнтам здоров’я та надію, людяність та співпереживання. Ваші щирі серця і теплі руки відновлюють радість життя, дарують віру у зцілення.

Приємно усвідомлювати, що медичні працівники громади, навіть в непростих умовах сьогодення, працюють ефективно, не знижують обсягів і якості медичної допомоги, впроваджують нові методики лікування й профілактики захворювань.

У цей святковий день бажаємо Вам, шановні працівники медичної галузі, щоб життя було сповнене лише радістю та теплом. З легкістю долайте життєві негаразди! Нехай кожен новий день приносить Вам лише задоволення від роботи, душевний спокій, професійні здобутки, добробут та достаток!

З щирою вдячністю та повагою Баришівський  селищний  голова  О.П.Вареніченко