ТАКА РОБОТА – РЯТУВАТИ ЧУЖІ ЖИТТЯ

Вдруге у своїй історії Група компаній «Нива Переяславщини» «доклала рук» до облаштування Пункту постійного базування екстреної медичної допомоги.

Напередодні Дня медичного працівника у селі Перемога Баришівського району відкрився новий медичний заклад. На відкритті були присутні очільник Київського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Олександр Курмишов, голова Баришівської ОТГ Олександр Вареніченко, керівник КЗКОР «Переяслав-Хмельницька станція екстреної медичної допомоги ” Мирослав Демків, директор Групи компаній «Нива Переяславщини» Віталій Шакель.

Розташування пункту базування саме у селі Перемога дозволить забезпечити своєчасне надання невідкладної медичної допомоги населенню, що мешкає у цій частині Баришівського району. Заклад максимально забезпечений якісним обладнанням для наданням медичних послуг та медикаментами.

Будівельний підрозділ Групи компаній «Нива Переяславщини» впродовж двох місяців перебудував приміщення і повністю обладнав його для базування бригади екстреної допомоги. Створено належні умови для медиків. Є окреме кімната для відпочинку водія і фельдшерської бригади, кухня, санвузол. Всього по області працює130 бригад таких бригад і дві тисячі шістсот працівників щоденно готові надати екстрену допомогу жителям.

«Досвід нещодавно відкритого такого ж пункту у Студениківській ОТГ «послужив гарну службу» і ми обов’язково його використаємо і укладемо угоди із громадами на обслуговування не тільки екстрених викликів, але і надання невідкладної допомоги жителям навколишніх сіл», – зазначив очільник екстреної служби області.

«Ми, звичайно, не могли залишитися осторонь і долучилися до цієї благородної справи, бо завжди надаємо підтримку селам і громадам, з якими працюємо. По-перше, – це обслуговування п’яти навколишніх сіл громади, по-друге. – це в межах всього десяти хвилин доїзду, а значить у медиків буде більше шансів врятувати чиєсь життя», – так надання допомоги прокоментував директор компанії.

Урочисту стрічку перерізано, Пункт відкрито, навіть кіт був, шкода тільки що самих медиків на місці не було, вони рятували чиєсь життя, така у них робота!