Відбулася чергова 53-я сесія

Сьогодні, 23 лютого 2024 року, під головуванням секретаря селищної ради Олександр Ільченко відбулося засідання пʼятдесят третьої чергової сесії селищної ради VIII скликання.

До порядку денного було включено 105 питань, всі попередньо були опрацьовані на засіданнях постійних профільних комісій.

У роботі сесії взяли участь 19 депутатів з 26 обраних, із запрошених – депутат Київська обласна рада Юліан Москаленко, старости, керівники структурних підрозділів, комунальних підприємств, представники громадськості.

Головуючий розпочав роботу сесії з вшанування пам’яті усіх загиблих  від рук російських окупантів. Потому перейшли до питань порядку денного, зокрема:

• депутатка Аліна Басенко озвучила звернення Баришівська селищна рада до Верховної Ради України щодо підготовки законопроєкту під реєстраційним номером 10449 щодо надання права на звільнення за бажанням військовослужбовців ЗСУ з військової служби після проходження служби не більше 36 місяців під час воєнного стану;
  • змінили голову постійної комісії з питань законності і правопорядку, комунальної власності, транспорту та зв’язку (відтепер її очолює Василь Бей);
  •  заслухали звіти дільничних офіцерів поліції за 2023 рік;
  •  вкотре підтримали виділення коштів на цільову допомогу окремим військовим частинам ЗСУ;
  • затвердили звіти про виконання місцевих цільових програм за 2023 рік.

Значна частина питань порядку денного стосувалась сфери регулювання земельних відносин.

Детально з рішеннями сесії можна буде ознайомитися після їх оприлюднення на офіційному сайті в розділі «Прийняті рішення».