Ще один мужній воїн повернувся додому НА ЩИТІ

Сьогодні в селі Волошинівка в останню земну путь провели  ЮРЧЕНКА ОЛЕКСАНДРА. Відданий патріот, вірний син України, досвідчений військовослужбовець.

Народився Олександр 31 жовтня 1979 році у Волошинівці, тут відвідував дитячий садок. А вже освіту здобував у столичній школі, бо родина переїхала до Києва. Хлопчина ріс і розвився на рівні зі своїми ровесниками. Займався боксом. Мав багато друзів. У мирному житті працював охоронцем.

Став на захист Батьківщини ще в 2016 році, служив в президентському полку.

В лютому 2022 року Олександр підписав контракт і проходив службу у 128 окремій гірсько-штурмовій бригаді.

До останнього подиху захищав країну.

Старший водій першого механізованого відділення 1-го механізованого взводу 9-ї механізованої роти 3-го механізованого батальйону Окремої президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького, в/ч A 022.

Солдат Олександр Володимирович Юрченко загинув в районі населеного пункту Урожайне Донецької області 9 грудня 2023 року, чесно і мужньо виконавши військовий обов’язок…

Без батька залишилися донька і син. Висловлюємо щирі співчуття рідним Героя. Він залишиться у нашій пам’яті, а вдячність за його подвиг житиме у наших серцях.