На Баришівщині посилили обізнаність підприємців щодо ризиків неофіційної зайнятості

Небезпеки і наслідки незадекларованої зайнятості дізналися працівники підприємств Баришівської громади під час заходів, проведених спільно членами робочої групи з питань легального працевлаштування та фахівцями Центрального міжрегіонального управління Держпраці та працівниками ГУ Нацполіції та ГУ Пенсійного фонду України.

Підприємцям та працівникам  роз’яснили ризики, які виникають у разі згоди працівника працювати без належного оформлення трудових відносин.

Застерегли від найпоширеніших помилок при пошуку роботи і працевлаштуванні, що можуть призвести до потрапляння у трудове рабство. Щоб запобігти трудовій експлуатації, потрібно не погоджуватися на сумнівні умови оплати праці та наполягати на оформленні трудового договору.