Соціальний захист дітей спільна справа громади та поліцейських офіцерів

21 вересня відбувся плановий профілактичний рейд «Здоровий побут» на території Подільського та Веселинівського старостинських округів Баришівської громади. У соціальному інспектуванні взяли участь працівники служби у справах дітей та сім’ї, центру соціальних служб та поліцейський офіцер Баришівської територіальної громади Антон Палій. Також в рамках заходу було відвідано «Березанський професійний аграрний ліцей» для обговорення проблемних питань.

В рамках соціального інспектування комісія відвідала родини, які перебувають на обліку служби у справах дітей та сім’ї, як такі, що опинилася у складних життєвих обставинах, і знаходяться під постійною увагою соціальних служб. Під час спілкування з батьками були роз`яснені вимоги Сімейного кодексу України, інших законодавчих актів щодо їх обов’язку забезпечувати належні умови для виховання, утримання та розвитку дітей, а також про адміністративну відповідальність за недотримання цих вимог.