Вшанування памʼяті

Сьогодні – особливий день для нашої громади. Рівно 80 років тому нашу територію  було звільнено від німецько-нацистських загарбників.

В Баришівці відбувся мітинг-вшанування всіх загиблих в ті роки.

Секретар Баришівської селищної ради Олександр Ільченко на чолі колективу Баришівської селищної ради та жителів громади поклали квіти до стели з іменами загиблих в роки Другої світової війни на меморіалі Слави.

Хвилиною мовчання присутні вшанували тих, хто ціною свого життя самовіддано боровся за свободу, звільняючи Баришівщину та українську землю.

Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про тих, хто героїчно боронив і боронить рідну землю від окупантів! Бо хто памʼятає своє минуле – не дозволить повторитися подібному в майбутньому! Низько вклоняємося всім, хто стояв до останнього 80 років тому і тим, хто тримає наше небо в ці дні!

Кожен з них – це жива історія України, приклад мужності та патріотизму.

Слава Героям! Слава Україні!