На Баришівщині відзначили Всеукраїнський день бібліотек

Від Баришівської селищної  ради привітали бібліотекарів голова Олександр Вареніченко та  заступник  голови з питань соціального напрямку Жанна Данчук. Побажали успіхів у цій благородній просвітницькій справі, міцного здоров’я, щастя та благополуччя всім бібліотечним працівникам громади.

Також Олександр Павлович в процесі заходу привітальним словом та грамотами відзначив кращих працівників ЦБС та наголосив:

“Сьогодні бібліотеки Баришівської громади знаходять і впроваджують нові форми спілкування з читачами. Вони беруть участь у створенні сучасного інформаційного простору, сприяють формуванню моральних принципів підростаючого покоління. А працівники бібліотек – незамінні помічники в оперативному і якісному забезпеченні інформацією. Ви несете своїм читачам радість знань, високу культуру, любов до мистецтва. Нехай Ваша працьовитість, життєва цілеспрямованість і високий професіоналізм допоможуть зберегти і примножити інтелектуальний і культурний потенціал нашого рідного Баришівського краю. “