ПРИВІТАННЯ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗИКИ

Вже 46 рік поспіль 1 жовтня в усьому світі відмічається Міжнародний День Музики, який був заснований Міжнародною Музичною Радою/ЮНЕСКО з ініціативи її першого президента, видатного скрипаля і музикознавця Йегуді Менухіна.

На світі знайдеться мало людей, байдужих до музики. Музика — чудотворний засіб залучення людей до добра, духовності. Вона володіє великою силою впливу на людські душі. Музика не старіє, вона буде жити стільки, скільки буде існувати Людина.

Баришівська селищна рада, на чолі з селищним головою Олександром Вареніченко, вітає викладачів музики, які працюють у  КЗ БСР «ПСМНЗ Баришівська дитяча музична школа» та у навчальних закладах Баришівської громади,   присвятили своє життя музиці та вчать відчувати її красу своїх юних вихованців,  учнів, які тільки починають усвідомлювати наскільки глибокий та багатогранний світ музики, композиторів, музикантів, співаків, диригентів нашого мальовничо краю, усіх, хто просто любить музику, з чудовим святом – Днем музики!

Бажаємо всім натхнення, творчих успіхів та досягнень. Хай повниться Ваша мистецька жага новими силами – у щасті, здоров’ї, радості на многії літа. Віри Вам і впевненості в собі, світла в душі та радості в серці!