Триває благодійна акція «Добро людям»

Поки існує людство, всім нам необхідні співчуття, милосердя, турбота та розуміння.  Адже готовність відгукнутися на чужу біду, прийти на допомогу- це і є  істинний прояв морального здоров’я суспільства. Добрі слова і вчинки спрямовані на порозуміння між людьми, взаємодопомогу, підтримку один одному.

Допомога в рамках Меморандуму про партнерство та співпрацю з директором Благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд «Сприяння розвитку медицини» О.Ю. Овечко та представниками Громадської організації «Медико – соціальний захист людей з інвалідністю та ветеранів» та Баришівською селищною радою продовжується. Наразі отримані нові інвалідні візки і адресно доставляються по старостинським округам Баришівської громади.

Акція продовжується…

Дякуємо, Міжнародному благодійному фонду за надану допомогу та небайдуже ставлення до людських потреб Баришівськоі громади