Голова Баришівської ОТГ Олександр Вареніченко разом з начальником відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради Оленою Бойко здійснює об’їзд шкіл та дитячих садочків ОТГ

Голова Баришівської ОТГ Олександр Вареніченко разом з начальником відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради  Оленою Бойко здійснює об’їзд шкіл та дитячих садочків ОТГ, з метою здійснення контролю за фактичним станом готовності навчальних закладів до роботи в новому 2020-2021 н. р.

На початок навчального року перед учнями постануть оновлені школи в таких старостинських округах як: Волошинівський, Лукашівський, Селищанський, смт Баришівки, адже з кожним роком школи громади все більше наближаються до європейського рівня як за якістю навчання, так і за матеріально-технічною базою.

А от вихованці садочка «Чебурашка», що територіально розташований в Лук’янівському старостинському окрузі з нетерпінням чекають на  відкриття спортивної кімнати в дошкільному закладі.

Весь хід виконання робіт відбувається під постійним контролем Баришіської селищної ради та відповідальних працівників відділу освіти, молоді та спорту Баришівськоі селищної ради