Баришівська селищна рада звернулася до КП БСР «Баришівкатепломережа» щодо перерахунку та зміни розміру нарахувань за теплову енергію та послуги з централізованого опалення

Відповідно до  листа Міністерства розвитку громад на території України від 28.12.2019 №7/10.1/2124-19 «Щодо механізму проведення перерахунку розміру плати за теплову енергію, послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води, у зв’язку із зниженням ціни природнього газу для підприємств теплостачання», постанови Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 №1082 та доручення голови Київської обласної державної адміністрації від 26.12.2019 №58-1.

Баришівська селищна рада звернулася до КП БСР «Баришівкатепломережа» щодо перерахунку  та зміни розміру нарахувань за теплову енергію та послуги з централізованого опалення з грудня 2019 року та щомісяця відповідно до ціни природнього газу для постачальної організації.

Станом на сьогодні Комунальне підприємство «Баришівкатепломережа» Баришівської селищної ради наказом « Про зміну розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення споживачам у зв’язку із зміною ціни природного газу на грудень 2019 року» від 09.01.2019 повідомляє про встановлення коефіцієнту перерахунку вартості послуг для населення за грудень місяць 2019 року до діючих тарифів:

• Коефіцієнт перерахунку розміру плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення:

А саме було – 30 грн.70 коп . (на 1 квадратний метр), перерахунок – 26,37 (на 1 квадратний метр).

Суми перерахунку будуть відображені в платіжках. За додатковою інформацією звертайтеся до КП БСР «Баришівкатепломережа» за тел. 5-47-35