Благодійна акція “Скоро до школи” продовжується!

Незабаром 1 вересня, пролунає дзвінок, який закличе діток до школи – країни знань. На жаль, не всі діти мають змогу належним чином вирушити у цю мандрівку. Тож, спільними зусиллями ми майже два місяці готуємо їх до нового навчального року і сформовуємо їм невеличкі учнівські набори.

Згадайте це радісне відчуття з дитинства: приготування власного портфелика до школи, нові підручники, зошити та кольорові олівці. Лишень один портфелик, щоденник, зошит, підручник, ручка, фломастер, кольорові олівці для цих потребуючих діток, вже будуть справжнім святом! І Ви можете до цього свята долучитись!

Сьогодні, до нас долучилася родина Катерини та Артема Стрілець, допомогли  адресно у вигляді укомплектованого навчального приладдя.

Зі слів Каті : «найважливіша ціль полягає навіть не в матеріальній допомозі потребуючим діткам, а в донесенні вістки про те, що оточуючі люди дбають і опікуються ними, завжди є напоготові допомогти їм в життєво важливих справах».

Нині ми націлені підготувати нових діток Баришівської громади, списки, яких надійшли нещодавно, що опинились в складних життєвих обставинах.

Тож не будьмо байдужими до проблем наших юних жителів громади, адже, допомагаючи сьогодні потребуючій дитині, Ви робите свій внесок для світлого майбутнього усієї України, якою керуватимуть розумні та освічені люди.