Двомісячник з благоустрою

З метою наведення належного санітарного стану на території Баришівської селищної територіальної громади, підвищення рівня благоустрою, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», Правилами благоустрою, виконавчим комітетом Баришівської селищної ради заплановано проведення Двомісячника з благоустрою на території населених пунктів громади з 01 квітня по 01 червня 2024 року.

Чистота й порядок у рідному селищі, селі завжди були справою не лише комунальних служб, але й усієї громади.

Селищна рада та її виконавчий комітет запрошують підприємства, установи, організації незалежно від форми власності, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, суб’єктів підприємницької діяльності, жителів Баришівської селищної територіальної громади взяти участь у двомісячнику з весняного прибирання наших населених пунктів.

Не будьте байдужими, приєднуйтесь до спільної справи, адже чистота кожного населеного пункту починається з чистоти у власному подвір’ї та вулиці. Турбота про чистоту і благоустрій – справа кожного мешканця. Йде війна, але це наш дім і ми повинні про нього дбати. Наші Герої повертатимуться додому в чисту та охайну громаду.

Перемоги та миру нашій Україні!

Про організацію та проведення двомісячника з благоустрою територій Баришівської селищної територіальної громади

Нагору