Засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

13-го травня 2019 року, у Баришівській селищній раді відбулося засідання  робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення під головуванням голови Баришівської селищної ради Олександра Павловича Вареніченка. В засіданні взяли участь керівники органів місцевого самоврядування та інші.

Відкриваючи засідання, Олександр Павлович  наголосив на тому, що однією із найгостріших проблем є забезпечення налагодженої результативної співпраці щодо захисту трудових прав і гарантій працівників, легалізації зайнятості і доходів в громаді. Подякував присутнім за спільну роботу та зауважив, що важливо, щоб у питаннях легалізації трудових відносин всі контролюючі органи діяли спільно і злагоджено, використовуючи надані повноваження максимально так як мова йде про те, що люди, які працюють неофіційно стоять на прямому шляху до бідності. Крім того, такі громадяни не мають соціального захисту. Саме незадекларована праця порушує права громадян, і основним завданням є недопущення цього, шляхом здійснення постійного моніторингу, оперативного реагування на скарги, що надходять від громадян, чиї права порушуються.

На засіданні було наголошено:

1. Про основні завдання та розподіл обов’язків між головою, заступником голови, секретарем і членами робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Доповідав: Вареніченко О.П.-голова робочої групи.
  2. Про графік проведення превентивних заходів робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення Баришівської селищної ради травень-червень 2019 року. Доповідав: Вареніченко О.П.-голова робочої групи.
  3. Сучасні вимоги щодо удосконалення державного нагляду і контролю за додержанням законодавства про працю. Доповідав: Галецький С.В.- член робочої групи.

Підсумком наради стало доручення голови членам робочої групи  з питань легалізації зайнятості та заробітної плати активізувати роботу в Баришівській громаді з врахуванням результатів і рекомендацій проведеної наради.