Засідання Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Баришівської селищної ради

10-го квітня 2019 року було проведене  засідання комісії у справах дітей при виконавчому комітеті Баришівської селищної ради.

Заступник селищного голови з питань соціального напрямку Данчук Жанна Віталіївна ознайомила присутніх з планом роботи комісії та складом комісії на 2019 рік.

Представниками комісії були розглянуті:

– заяви, які надійшли від громадян;

– обговорено план  дій, щодо проведення рейд-перевірок в весняно-літній період на території Баришівської ОТГ;

– дискутували про затвердження річного плану роботи Комісії з питань захисту прав дітей при виконавчому комітеті Баришівської селищної ради на 2019 рік;

– на засідання також були запрошені батьки (мешканці громади), які ухиляються від виконання батьківських обов’язків.

За результатами роботи комісії готуються проекти рішень виконавчого комітету селищної ради.