Не викидайте гілля в сміттєві баки!

З метою недопущення спалювання промислових та побутових відходів, зокрема гілля дерев на території Баришівської селищної територіальної громади,  виконавчий комітет селищної ради рішенням № 76 від 16.02.2024 визначив земельні ділянки для тимчасового зберігання гілля з наступною його переробкою на щепу на території старостинських округів та у смт Баришівка:

смт Баришівка – вул. Софіївська, 34 (територія недіючої котельні);

с. Бзів – вул. Братів Гуріних, 2;

с. Веселинівка – провул. Світанковий;

с. Волошинівка – вул. Шевченка;

с. Борщів – вул. Грушевського;

с. Гостролуччя – вул. Лісна;

с. Дернівка –  вул. Польова;

с. Коржі – вул. Шевченка, 18;

с. Корніївка –  вул. Козацька;

с. Паришків –  вул. Вишнева;

с. Лукаші – вул. Центральна, 55;

с. Лук’янівка –  вул. Щастя, 70-а;

с. Морозівка – вул. Садова;

с. Перемога –  вул. Ядлівська;

с. Рудницьке –  вул. Шевченка;

с. Сезенків – вул. Центральна, 71;

с. Селичівка – вул. Незалежності, 47-А;

с. Селище – вул. Київська, 41а.

Прохання до жителів Баришівської громади – не викидайте гілля в сміттєві баки! Гілля, перероблене в щепу – це матеріал для опалення освітніх та медичних закладів! А ще – це прекрасний матеріал для мульчування клумб, саду тощо.

КП «Баришівський ЖЕК» надає всім бажаючим можливість замовити вантажівку для перевезення гілля, сміття тощо. Довідки за тел. 068-9652856.