Відбулось засідання виконавчого комітету

13 жовтня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Баришівської селищної ради під головуванням Олександр Ільченко.

Згідно порядку денного розглянуто 17 питань.

З важливого:

Затвердили мережу закладів освіти Баришівської селищної ради на 2023/2024 навчальний рік. Загалом по Баришівській ТГ – 16 навчальних закладів (в них навчається 3101 учень ) та 19 дошкільних закладів освіти (в них 703 вихованців).

Розглянули питання «Про надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України» – затвердили 5 рішень комісії про надання згоди на виплату компенсацій за заявами жителів громади (за 2 заявами було відмовлено в компенсації).

Прийняли важливі рішення щодо захисту прав та інтересів дітей, в тому числі про влаштування маленької дитини в спеціалізований заклад.

Серед планових питань: про надання одноразової матеріальної допомоги жителям громади на поховання, про призначення та реєстрацію помічника фізичній дієздатній особі, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки, про надання дозволу на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

Детальніше з усіма прийнятими рішеннями можна ознайомитися після їх оприлюднення на офіційному веб-сайті селищної ради: