В Баришівській селищній раді відбулася розширена оперативна нарада

21 лютого 2022 року під головуванням селищного голови  Олександра Вареніченка відбулась щотижнева нарада з керівниками бюджетних установ  та організацій, які   працюють на території  громади з метою належної координації роботи.

Керівники відділів, управлінь, комунальних закладів звітували про проведену роботу за попередній звітний період  та проінформували про основні напрямки роботи на поточний тиждень.

Актуальними постали питання про стан захворюваності на COVID-19 на території громади, питання організації територіальної оборони.

Обговорювались також питання щодо декларування доходів громадян, посилення контролю за надходженням   місцевих податків та зборів, та ін.

За результатами заслуховування та  обговорення цих та інших питань головою громади  Олександром Павловичем Вареніченко надано відповідні доручення.