В Баришівській громаді встановили нові сміттєві контейнери єврозразка!

Щоб відразу закупити таку кількість сміттєвих баків відразу секретарем селищної ради Олександром Ільченком була проведена досить вагома та масштабна робота з місцевими підприємцями, аграріями, з ГО “Фонд громади Березані” (голова правління – Алла Новікова).

Як результат – без залучення коштів з місцевого бюджету, завдяки фінансовій підтримці ІСАР “Єднання” (Україна), Фонду Ч. С. Мотта (США) та місцевого бізнесу й аграріїв вдалось акумулювати потрібну суму в розмірі 1 млн. 80 тис. на придбання 200 (!) контейнерів для збору сміття на території Баришівської громади! Відтепер сміттєвоз, переданий ще на початку року Баришівській громаді громадою Pullach im Isartal працюватиме, використовуючи всі свої можливості – і підйом баків, і утрамбовування.

Окрім цього, на майданчиках для збору сміття в дворах багатоповерхівок будуть встановлені контейнери для СОРТУВАННЯ твердих побутових відходів – окремо для скла та пластику. Наразі такі баки вже встановлені на території КНП “Баришівська багатопрофільна лікарня”. Відсортоване сміття (скло, пластик, папір) буде використано для переробки, а це ще один крок назустріч європейським стандартам та цінностям, бережного ставлення до природи та навколишнього середовища!