Новий автобус для громади

Маємо ще одну гарну новину! Без залучення коштів з місцевого бюджету за підтримки Фонду міжнародної солідарності Республіки Польща (представник Фонду в Україні – Роман Шевчун) Баришівській громаді в особі Олександр Ільченко безоплатно було передано шкільний автобус IVECO 2023 року випуску вартістю 6 млн 660 тис (!) на 24 місця та місцем інклюзивних потреб для організації безпечного перевезення учнів до начальних закладів, а також евакуації населення у разі необхідності! Автобус було оперативно перегнано зі Львова  Сергієм Щербаком, начальником Управління освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради.

Відтепер дітки Баришівщини з особливими потребами матимуть рівні зі своїми однолітками можливості відвідувати екскурсії, змагання, олімпіади тощо, адже автобус має функцію підйомника для візків.

Працюємо на благо громади заради майбутнього, заради дітей