В Баришівській громаді пройшов захід Великого чину освячення води

19-го січня, християни східного обряду вшановують одне з найдавніших свят – Водохреща, або Богоявлення – третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу.

Однією з найголовінших традицій цього дня є занурення у крижану воду. Вважається, що люди, які саме на Водохреща пірнають у відкриту водойму, не захворіють протягом усього року. Приєдналось до давньої традиції чимало краян Баришівської громади.

Після церковної служби, яка відбулася біля водойми Земснаряду дорослі разом із дітьми пірнули в ополонку водойми, аби очистити тіло й душу. Серед тих, хто пірнув в крижану воду – є як досвідчені “моржі”, так і новачки.

Всіх охочих пригощали традиційними стравами та напоями, а святкових пісень дарував Баришівській громаді народний аматорський хор  «Жайвір»