Увага ! Перевезення пасажирів в Баришівській громаді від 18.03.2020 відміняються: приміські, міжміські, міські автоперевезення усіх автоперевізників!

Обмеження – тимчасові. Вони впроваджуються на період карантину, аби не допустити поширення коронавірусу.

Тобто ще раз звертаємо Вашу увагу: залізничні, автобусні перевезення в Баришівській громаді на період карантину – відмінені!

mykyivregion.com.ua/2020/03/17/iz-18-bereznya-na-kiyivshini-prizupinyayetsya-perevezennya-pasazhiriv-dokument/?fbclid=IwAR1U4zzhb0jGvyxgngWeimwc7H5byoL21UEYk26jlZJXYmZYGW6DNdjneLE