Знання правил пожежної безпеки для дітей дуже важливі

Знання правил пожежної безпеки для дітей дуже важливі. Адже якщо виникає пожежа, а це трапляється, як правило, раптово, не розгубитися в таких обставинах дуже складно. А якщо це стосується дитини і в неї немає жодних знань про те, як поводитися, то ситуація може виявитися сумною. Тому креативні рятувальниці Київщини розробили цикл дитячих «казок-підказок», які розповідають малечі в дитячих садочках області.

В той же час, коли фахівці ДСНС роз’яснювали протипожежні правила дорослим мешканцям села Поділля Броварського району, вихованці дитячого садочку затамувавши подих слухали «Пожежну казку» від рятувальників.

Незвичний формат проведення зустрічі дуже сподобався малечі. Рятувальники підготували тематичну виставу, у якій прийняли участь всі  бажаючі малята. Дівчатка та хлопчики «перевтілились» у казкових персонажів і чудово вжились у свої ролі.

Повчальний зміст дуже гарно засвоївся, а чудовий настрій зарядив позитивом.

У заключній частині заходу працівники ДСНС роздали дітям тематичні пам’ятки профілактичного характеру щодо основ безпеки життєдіяльності.

Броварське РУ ГУ ДСНС України у Київській області