Відпрацювання Пожежна

Обігріваючи взимку своє житло більшість громадян забуває про важливість дотримання елементарних правил пожежної безпеки. Майже всі випадки загорань з трагічними наслідками виникають у житловому секторі переважно сільської місцевості,  а більшість загиблих на пожежах складають мало захищені верстви населення.

Тому 8 грудня рятувальники  Броварського району  з дотриманням усіх карантинних норм відвідали домівками громадян с. Поділля та індивідуально вказали кожному господареві на недоліки та небезпеку, що чатує на них вдома. Основна увага була звернена на будинки господарів, що відносяться до  так званої «групи ризику» – багатодітні  сім’ї, одинокі та  літні люди, а також інші неблагонадійні верстви населення.

Рятувальники спільно з представниками місцевих органів самоврядування, представників поліції, енергетичної служби, комунального та газового господарства здійснили подворові обходи, під час яких  не тільки перевірили стан домоволодінь на рахунок дотримання правил пожежної безпеки, а й провели  інструктажі щодо безпеки у побуті (пічне опалення, поводження з газом, електромережі, побутові прилади), дій у разі виникнення пожеж, надзвичайних ситуацій. По кожному будинку надано чіткі рекомендації по усуненню недоліків.

А щоб інформація сприймалася ефективніше,   співрозмовникам  роздано профілактичні листівки та пам’ятки попереджувального характеру. Такі заходи є  досить дієвими, тільки спільними зусиллями громадськості і влади можна мінімізувати кількість пожеж у житловому секторі та зробити життя людей по справжньому безпечним.

Броварське РУ ГУ ДСНС України у Київській області