Засідання комісії з питань ТЕБ та НС Баришівської селищної ради

Обласна комісія з питань ТЕБ та НС на Київщині продовжила дії протиепідемічних заходів.

Враховуючи епідеміологічний стан на території Баришівської територіальної громади та за повідомленням генерального директора КНП«Баришівської багатопрофільної лікарні Буняк Г.М., головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ковриги П.О.  та начальника відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради Щербака С.В. Місцева комісія Баришівської селищної ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила:

1. Дозволити з 11 травня 2021 року роботу дошкільних навчальних закладів освіти та підрозділів дошкільного навчання при навчально-виховних комплексах.
  2. До 30 квітня 2021 року продовжити здобувачами освіти 1-11 класів та у закладах культури (гурткова робота, проведення репетицій колективами та інше…) дистанційне навчання на території Баришівської селищної ради.
  3. Заборонити на період посилених протиепідемічних заходів (до 30 квітня 2021 року) спортивних закладів, секцій, проведення культурних, спортивних, розважальних, освітніх, професійних та інших заходів закладів.
  4. Перевізникам рекомендовано, що здійснюють міські перевезення пасажирів на території Баришівської селищної ради –  відкоригувати графіки перевезення та здійснювати перевезення пасажирів з 04.00 до 10.00; з 17.00 до 20.00; (22.30 – за потреби). Міжміські перевезення – з 04.00 до 10.00;  з 17.00 до 20.00; з 10.00 до 17.00 – не частіше 1-го рейсу в годину. Разом з тим передбачити у графіку руху міського перевезення пасажирів додатковий рейс  в обідній час ( з 13.00 до 14.00).
  5. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності вжити заходів щодо можливого переведення режиму роботи на дистанційну форму праці та прийому громадян.
  6. Керівникам закладів продуктової торгівлі, супермаркетів та ринків вжити заходи щодо розмежування потоків людей та рекомендувати пріоритетне обслуговування з 10.00 до 12.00 годин людей похилого віку, забезпечити дотримання норм карантинних обмежень.
  7. Активізувати роботу щодо контролю виконання обмежень в умовах карантинних заходів на території старостинських округів Баришівської селищної ради Броварського району в частині проведення богослужінь під час Великодніх свят, щоб мінімізувати ризики інфікування, організувати богослужіння в он-лайн режимі або провести їх на вулиці.