УВАГА! Важливе оголошення!

Поліція Баришівщини нагадує, що на час дії карантину для відвідування закрито усі кладовища, окрім проведення поховань.

Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у зв’язку з ускладненням епідеміологічної ситуації щодо захворюваності на коронавірус.

Хочемо ще раз подякувати громадянам за сумлінне дотримання обмежень, які були запроваджені на святкові дні. Сподіваємось на таке ж розуміння під час поминальних заходів.

Поминальні дні рекомендовано перенести на троїцьку поминальну суботу – 6 червня 2020 року

Поліція продовжує працювати у посиленому режимі, завжди залишаючись на варті вашої безпеки та правопорядку.