Благодійний фонд соціального розвитку Баришівського району ”Надія” готовий працювати з представниками бізнесу для більш швидких операцій закупівель

Ми вже розповідали про те, що за ініціативи Баришівського селищного голови Олександра Павловича Вареніченка розпочав свою роботу антикризовий центр для подолання пандемії короновірусної хвороби при Баришівській селищній раді. До співпраці в цьому Центрі запрошено: представників бізнесу, керівників медичних закладів Баришівської громади та громадськість.

За кошти, які надійшли на благодійний рахунок : придбані та передані сьогодні до КНП «Баришівська ЦРЛ» два необхідних кисневих концентратори 7 F-5B, які виробляють до 5 літрів кисню за хвилину. Кисневий концентратор – це апарат для отримання чистого кисню високої концентрації із звичайного атмосферного повітря. Кисневий концентратор використовується для лікування і профілактики хвороб, пов’язаних з пошкодженням дихальної системи. А також 16 шт.масок-респіраторів FFP3 з 6 шарами захисту.

Наголошуємо!

Благодійний фонд соціального розвитку Баришівського району ” Надія” готовий працювати з представниками бізнесу для більш швидких операцій закупівель.

Для цього створена наглядова рада на чолі з головним лікарем КНП «Баришівська ЦРЛ» Галиною Миколаївною Буняк

Тож, для всіх благодійників надаємо реквізити для перерахування коштів :

КОД ЄДРПОУ 34976901, поточний рахунок № UA 25    3218420000026006053183167 в АТ КБ ” Приват Банк”, МФО 321842.

ПАМ’ЯТАЙМО : За плечима усіх успішних справ завжди стоять люди, об’єднані спільною метою, спільними прагненнями зробити щось добре, потрібне, корисне для жителів громади.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ!