Увага! Складні погодні умови!

З ніч на 22 листопада на території Баришівської громади вперше випав сніг.

З самого ранку комунальники вийшли на центральні вулиці смт Баришівка боротися з ожеледицею, задіявши 7 одиниць техніки. Загалом за сьогодні на вулицях Баришівки було використано 21 тонну піщано-сольової суміші. Нею також заповнили всі ящики для складування ПСС по селищу. Загалом станом на листопад 2023 року заготовлено 375 т піщано-сольової суміші та близько 1000 л дизпалива для обслуговування техніки комунальників.

Тим часом патрульна поліція вкотре нагадує водіям про необхідність замінити літні шини на зимові!  Нагадуємо: щоб убезпечити себе на дорозі в цей період, настав час «перевзути» ваші автомобілі, замінивши літні шини на зимові. Завдяки своїй спеціальній конструкції, зимові шини краще тримають автомобіль на снігу, мокрій дорозі чи ожеледиці, а також скорочують гальмівний шлях. Потурбуйтеся про свій комфорт і безпеку на дорозі!

Бережіть себе! Бажаємо гарної погоди та безпечної дороги!