Смерть підлітка…

В літній період, ледь не щодня, ми читаємо дописи мешканців Київщини, де люди благають батьків не давати неповнолітнім дітям мопеди, скутера та мотоцикли. Просять не садити за кермо дітей, які не знають ПДР та не переймаються питаннями безпеки: особистої, оточуючих, та інших учасників дорожнього руху. На привеликий жаль, діти занадто впевнені в своїй неушкодженості, тому не думають про безпеку та наслідки своїх дій.

МАЄМО ТРАГЕДІЮ в Баришівській громаді ДТП за участю підлітка

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!

Відповідно до Правил дорожнього руху, сідати за кермо мотоцикла, мопеда чи скутера дозволено лише з 16-річного віку і тільки після отримання посвідчення водія, відповідної категорії. Для мотоциклістів це категорія — А. Для водіїв мопедів та моторолерів чи інших «двохколісних» засобів, з об’ємом двигуна до 50 куб. см., або ж електродвигуном до 4 кВТ – категорія А1.

Звертаємося до батьків підлітків з проханням вживати всіх необхідних заходів для попередження нещасних випадків з дітьми на дорогах. Перш ніж купувати таку небезпечну іграшку, як скутер або мопед подумайте, чи зможе ваша дитина безпечно ним керувати. Перш ніж піти на такий крок, подбайте аби ваша дитина не лише знала Правила дорожньгго руху, але і дотримувалася їх. Раптова поява на дорозі скутериста досить небезпечна- найменша похибка і може статися непоправне лихо.

БАТЬКИ! Власні мотозасоби зберігайте так,щоб ними не змогли скористатися за вашої відсутності, без вашого відома підлітки, потсійно цікавтеся поведінкою вашої дитини.

Бережімо наших дітей і дбаймо про безпеку, поки не сталося непоправної біди!

Нагору