#ПУЛЬСГРОМАДИ за період 06.08.2024-12.08.2024

За даними Баришівського підрозділу ДСНС здійснено 4 виїзди у Баришівській громаді, зокрема:

селище Баришівка, с. Власівка, с. Корніївка – 2 випадки загорання трав’яного настилу, 1 хибне спрацювання автоматичної пожежної сигналізації та 1 хибний виклик.

У відділення поліції надійшов 115 викликів на «102», з них 6 з ознаками кримінального характеру, зокрема:

• 1 факт крадіжки;
  • 1 факт зберігання наркотичних засобів.

За всіма епізодами тривають слідчі дії.

Наразі на стаціонарному лікуванні багатопрофільної клінічної лікарні перебувають 79 осіб, з них 2 – в тяжкому стані.

У інфекційному відділенні перебувають 17 осіб, здебільшого з кишковими інфекціями, з них 3 особи з діагнозом “COVID-19”, в тому числі 2 дитини до року.

Зафіксовано 4 звернення до травматологічного пункту.

Фахівцями первинної медицини прийнято 1028 пацієнтів, з яких 4 з діагнозом «пневмонія» та 31 підтверджений випадкок з COVID-19!

Також здійснено 32 виїзди невідкладної медичної допомоги. Зокрема, в села громади – 16 виїздів.

НАГАДУЄМО. В Україні діють єдині номери екстрених служб:

• 101 для виклику пожежної служби
  • 102 для виклику поліції
  • 103 для виклику швидкої допомоги.

Ці номери доступні ЦІЛОДОБОВО та БЕЗКОШТОВНО для всіх громадян!

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА РІДНИХ

5 ДПРЗ м. Бровари та Броварське районне управління ГУ ДСНС України