Працівникам АЗС акцентували на важливості дотримання вимог безпеки при реалізації палива

Сектор з питань праці та цивільного захисту населення управління благоустрою, комунальної власності та містобудування Баришівської селищної ради та Броварське районне управління ГУ ДСНС у Київській області активно співпрацюють для забезпечення безпеки на об’єктах підвищеної небезпеки.

Так, проведено спільну нараду з метою узгодження процедури, визначеної Законом України «Про об’єкти підвищеної небезпеки», адже спільна робота є стратегічною при забезпеченні безпеки працівників та навколишнього середовища на об’єктах підвищеної небезпеки, а також в управлінні можливими аварійними ситуаціями.

Метою координування дій є недопущення аварійних ситуацій на об’єктах підвищеної небезпеки, зокрема нещасних випадків та випадків прихованого травматизму.

Через автозаправні станції щодня проходять сотні автовласників, тому турбота про безпеку та запобігання нещасним випадкам на АЗС стає пріоритетним завданням.

З  працівниками автозаправних станцій , які розташовані на території Баришівської селищної територіальної громади,  говорили про особливості виконання газонебезпечних робіт на заправних майданчиках та дотриманні вимог охорони праці під час роботи із обладнанням підвищеної небезпеки.

Фахівці наголосили, що перед виконанням робіт працівники повинні перевірити стан та справність інструменту та засобів індивідуального захисту, отримати інструктаж від керівника щодо виконання робіт, роботи виконувати згідно з вимогами діючих інструкцій з охорони праці та послідовності робіт, відображених у наряді-допуску.

Увагу зосереджено на своєчасному проходженні навчання, перевірки знань, тренувань, позапланових інструктажів технічного персоналу, який виконує газонебезпечні роботи.