Максимально поширюйте інформацію, чому саме зараз літнім людям варто залишатися вдома. Не потрібно далеко ходити – подбайте про людей літнього віку та людей з інвалідністю, які живуть поруч з вами: купіть їм додатковий набір продуктів у крамниці, засоби для дезінфекції, сходіть до аптеки за їхнім дорученням!

На території Баришівської громади, а саме в Перемозькому старостинському окрузі розташоване відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання – Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Баришівської селищної ради

На сьогоднішній день 46 осіб проживають в відділенні стаціонарного догляду територіального центру, 252 особи є підопічними відділення соціальної допомоги вдома Баришівського селищного територіального центру соціального обслуговування. З них 44 підопічних програми «Їжа на колесах» (програма охоплює 11 населених пунктів Баришівської громади) та фінансується Баришівською селищною радою. 19 осіб: жителі Поділля та Масківець програма «Їжа на колесах» за рахунок СТОВ «Деренківець» та 2-є підопічних жителя с.Морозівки програми «Їжа на колесах» -за рахунок ПП «Солодка».

252 особи територіального центру обслуговують в Баришівській громаді лише 27 соціальних робітників і від їхньої допомоги та позиції залежить, чи зможуть вони залишатися вдома під час карантину та бути у безпеці. Зрозуміло, що багато з підопічних, які не виходять на вулицю, фактично перебувають на постійному карантині! Вони завжди сидять удома й не спілкуються ні з ким, крім свого соціального працівника та іноді сусідки. Підопічним все ж таки наголошують: не виходити з дому, обмежити контакти з людьми, пити більше рідини й мити руки з милом.

Якщо Ви маєте питання з приводу оформлення до Територіального центру соціального обслуговування, пропонуємо Вам звертатися до директора Івана івановича Кутового тел.5-43-39

Ми ще раз звертаємо увагу, як допомогти бабусям і дідусям під час карантину:

– Зателефонуйте своїм бабусям і дідусям.

– Повісьте оголошення в під’їзді з пропозицією допомогти: піти в магазин, аптеку, принести гарячий обід. Не забудьте вказати контактний номер телефону чи номер квартири.

– Коли замовляєте собі продукти, додайте туди кілька кілограмів круп, овочів, фруктів для літніх сусідів.

– Залиште продукти чи обід біля дверей. Не заходьте у квартиру, адже невідомо, чи не є ви переносником вірусу.

– Якщо є змога, привезіть дідусям і бабусям маски, рукавиці та дезінфектори.

Коронавірус – це виклик для кожного із нас!