Чому б не сидіти на карантині з користю?

«Чому б не сидіти на карантині з користю?» – так відповідають нам швеї-чарівниці, які погодилися допомагати в пошитті масок, костюмів для Баришівської громади . Хто вже приніс марлю та бязь, деякі шукають можливість закупити рулонами потрібні тканини…Всіх нас об’єднав заклик : «Друзі, мобілізуймось! Об’єднуймо зусилля для захисту нашої громади!”

Через дефіцит у аптеках одноразових масок, в нашій громаді почали їх шити самі. З марлі та тканини, білі, чорні, різнокольорові, з візерунками і навіть мереживом. Хтось згадав шкільні уроки праці і почав шити маски для себе та своїх рідних, хтось зайнявся благодійністю і шиє маски для медиків. Зручність власноруч пошитих масок у тому, що їх можна використовувати декілька разів. Носити таку маску можна до 3-4 годин. Звісно, як наголошують медики, маска потрібна найперше хворим, щоб вони не заразили оточуючих. А також медикам і тим, хто доглядає хворих, щоб захистити себе. Проте зараз у період карантину маска не буде зайвою для всіх нас – вона допоможе менше торкатися руками обличчя, що вкрай важливо, коли виходите у супермаркет, банк чи деінде. Але не забувайте, що марлеву чи тканинну маску потрібно прати та прасувати.

Жителі Баришівської громади, ви чудові!

Ми знаємо, що зараз складні часи!

Хтось нервує! Хтось панікує! Хтось ігнорує реальні потреби, хтось накручується вигадками! Але багато людей, які роблять чудові і потрібні речі кожного дня- абсолютно безкоштовно.

Вас багато і нас разом з Вами вірусу – не подолати!

Ми вже знаємо реальні історії, які відбуваються в нашій громаді з забезпеченням необхідних продуктів для стареньких – свідома відповідальність та самоорганізація наших жителів громади.

МИ РАДИМО – ДОЄДНУЙТЕСЯ до тих, хто вже показав приклади свідомості та організації!

Баришівська селищна рада вірить і Вас закликаємо вірити : ми разом подолаємо будь-які випробування- неважливо звідки вони прийдуть!

Все буде добре! Чекаємо на однодумців!

Вся команда працівників Баришівської селищної ради зичить Вам здоров’я та терпіння !

Координатор проектів в соціальних мережах : Нитченко Оксана ( на зв’язку з Вами цілодобово).